Tiskové zprávy

Žádná velká akce, jako např. změna vedení společnosti, důležité výročí, uvedení nového produktu na trh či ohlášení fůze dvou firem, se neobejde bez tiskové zprávy a bez tiskové zprávy nezareaguje tisk.

Deníky, týdeníky, měsíčníky, časopisy

Potřebujete zviditelnit váš produkt, máte hotel který je málo vytížený, máte půjčovnu, ale nikdo si k vám nechodí nic půjčovat?

Rozhlas

Pořádná kampaň na hudební či společenskou akci, nebo reklamní kampaň na nějaký určitý výrobek, nebo obchodní síť se neobejde bez rozhlasové reklamy, my se touto reklamou zabýváme dlouhodobě - díky čemuž vám můžeme nabídnout i zajímavé ceny.

Internet

Bez reklamy na internetu se dnes neobejde žádná velká firma, pamatujme na heslo, není nutno vidět ale být vidět, na internetu to platí dvojnásob, je potřeba také zvolit správnou kategorii pro umístění vaší prezentace, správný portál atd.

Mediální coaching

Pořádáte reklamní či volební kampaň a máte obavy, že zklamete až budete hovořit před lidmi na mikrofon? Máte důležitý projev a nevíte jak jej přednést? Obraťte se na nás - my vás to naučíme. Dlouhá léta se zabýváme konferováním a moderováním kulturních a volebních akcí. My vás naučíme, jak při projevu správně stát a jak hovořit,

Jak to uděláme..... to se dozvíte - zavolejte nám!